1500 ש"ח קנס מינהלתי למי שהולך לזונה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Fish צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-02-/2018
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Fish ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: 1500 ש"ח קנס מינהלתי למי שהולך לזונה
    פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 10:04
הכנסת אישרה קנס מינהלתי של 1500 ש"ח למי שיתפס צורך שירותי מין אצל זונה!

ראו והזהרו!
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 10:19
קשקשן, תזכיר החוק עוד לא הוגש ואז קריאה ראשונה, דיונים בועדה ואז קריאה שניה ושלישית.יש עוד חודשים עד שזה יאושר.
בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 10:33
בינתיים אפשר לשים בקופת החזרזיר 100 ש"ח כל חודש .......... חיסכון לעת צרה :-)
בחזרה למעלה
yooz צפה בגלילה למטה

••

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yooz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 11:13

צריך להפיל את מפלגת הבית היהודי, הם אבי אבות הטומאה, מהסקטור הזה ורבניהם  עברייני המין בין הגדולים,
ולתת למפלגה כזאת את משרד המשפטים.
הזוי

בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 11:26
במקור פורסם על ידי yooz

צריך להפיל את מפלגת הבית היהודי, הם אבי אבות הטומאה, מהסקטור הזה ורבניהם  עברייני המין בין הגדולים,
ולתת למפלגה כזאת את משרד המשפטים.
הזוי

יוזמות החוק הן פמיניסטיות, חילוניות, שונאות את הדתיים. שקד רק נגררה בלית ברירה.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 12:02
אל תדאג בנצי. בעזרת אנשים כמוך מפלגת האחים היהודים תצמח ותשגשג ובבחירות הבאות נקבל את סמורטיץ בתור שר המשטרה ואת איילת שקד בתור ראש ממשלה שיקימו את מדינת יהודה.   אגב, כחסיד שוטה של הקיצוניים האלו, אולי תאמץ את מה שאתה מטיף לו ותארגן קבוצת מצביעים של הבית הסהרורי שתשפיע על איילת הנגררת. 
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 12:52
אני בכלל חבר ליכוד ומצביע ליכוד.  ומה לעשות שככל שחופש הפרט של הלקוח וחופש העיסוק של הזונה חשובים לי, יותר חשוב לי שיתנהלו נכון מול ביד חזקה מול הערבים ושלא ישחטו את כולנו.
בחזרה למעלה
סקיהוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-01-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סקיהוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 13:47
גם עם החוק יעבור
יהיה מאוד קשה לפקח עליו

בחזרה למעלה
long_il צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט long_il ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 14:01
במקום לבלבל ת'מוח עם חוק שאמור לבטל מסורת נפלאה בת אלפי שנים - אני מציע שיעבירו חוק לפיקוח על המחירים שהן גובות מאיתנו חחח. אולי אפילו לשקול סיבסוד מדינה לאלו מאיתנו המכורים לשרות המדובר.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 14:12
במקור פורסם על ידי בנצי8

אני בכלל חבר ליכוד ומצביע ליכוד.  ומה לעשות שככל שחופש הפרט של הלקוח וחופש העיסוק של הזונה חשובים לי, יותר חשוב לי שיתנהלו נכון מול ביד חזקה מול הערבים ושלא ישחטו את כולנו.

סבבה לגמרי אבל אל תתבכיין כמיטב המסורת של הליכוד והימין שהשמאל והתקושרת אשמים. נכון שתומכות בחוק גם פמיניסטיות קיצוניות מהשמאל אבל מי שמנהל את המדינה זה הליכוד ומי שמעביר את החוק זו הקואליציה. חוק שהקואליציה לא רוצה שיעבור לא עובר. 
בחזרה למעלה
סקיהוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סקיהוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 16:19
במקור פורסם על ידי הלקוח

במקור פורסם על ידי בנצי8

סבבה לגמרי אבל אל תתבכיין כמיטב המסורת של הליכוד והימין שהשמאל והתקושרת אשמים. נכון שתומכות בחוק גם פמיניסטיות קיצוניות מהשמאל אבל מי שמנהל את המדינה זה הליכוד ומי שמעביר את החוק זו הקואליציה. חוק שהקואליציה לא רוצה שיעבור לא עובר. 

תפסיק לערבב פוליטיקה יש מספיק פורומים לזה
בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מיקום/איזור: כפר עין תות
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 16:20
אני נכנס תמיד עם שש בש ביד .
ליתר ביטחון אם נתפס אז אומר שחקתי שש בש שם  .....????
אם אין אני לי תני לי ...
בחזרה למעלה
zzz צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zzz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 17:44
בנצי איזה בטחון בדיוק יש לך עם הליכוד 
הממשלה הכי ימנית שהיתה וכל הזמן מטפטפים מעזה, שורפים שדות של חקלאים מטפטפים גם בצפון פשוט לא מדווחים על זה בחדשות .. שר הבטחון אמר שכשהוא יהיה שר בטחון לאיסמעיל הניה יש 48 שעות להחזיר את החיילים או שהוא מת .. אנחנו עדין סופרים.. לדעתי כבר עברו שנתיים לפחות מאז האמירה הזו .. 
אני חושב שצריך לשרוף היקף של קילומטר בעזה על כל שדה של חקלאי שנשרף שלא תתייג אותי כשמאלני או משהו אבל הממשלה היענו קיצונית הזו רק מראה למחבלים שאין להם ממה לפחד כי אנחנו רק מאיימים 
מחבלים מכבדים רק כוח ואנחנו אולי חזקים אבל מפחדים להשתמש .. אם ביבי היה פוליטיקאי כזה טוב הוא אולי היה מצליח לגייס יותר תמיכה בעולם בשביל מהלכים משמעותיים יותר אבל הם רק אוהבים להגיד שכל מי שלא הם הוא בוגד 
בחזרה למעלה
דיק שאדו צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 25/-09-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דיק שאדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 18:09
זה מילא הקנס
מה לגבי הדסקרטיות
נניח ונתפסת האם זה יוודא לאישה על ידי נציג מיתאם החוק?
בחיי יש לי מישגל נסוג רק מהמחשבה
בחזרה למעלה
סקיהוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סקיהוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 18:20
במקור פורסם על ידי פטישחשמלי

אני נכנס תמיד עם שש בש ביד .
ליתר ביטחון אם נתפס אז אומר שחקתי שש בש שם  .....????

גדול!!!
בחזרה למעלה
סטלן חרמן צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סטלן חרמן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 18:37
מה קשור , על דוח תנועה מודיעים לאישה ? אותו דבר . וגם צריך עוד לתפוס . אולי ככה יסגרו מכונים בתחנה מרכזית אבל דירות עם בחורה או ליווי לך תיתפוס
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 18:56
במקור פורסם על ידי סטלן חרמן

מה קשור , על דוח תנועה מודיעים לאישה ? אותו דבר . וגם צריך עוד לתפוס . אולי ככה יסגרו מכונים בתחנה מרכזית אבל דירות עם בחורה או ליווי לך תיתפוס

מצטער לאכזב אותך אבל מיכל רוזין אמרה היום ברדיו שהדו"ח לא ימסר ביד אלא ישלח בדואר לבית העבריין כעבור כמה ימים במיוחד כדי שיהיה חשש שהאשה תראה.
בחזרה למעלה
סקיהוק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סקיהוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 19:53
במקור פורסם על ידי בנצי8

במקור פורסם על ידי סטלן חרמן

מצטער לאכזב אותך אבל מיכל רוזין אמרה היום ברדיו שהדו"ח לא ימסר ביד אלא ישלח בדואר לבית העבריין כעבור כמה ימים במיוחד כדי שיהיה חשש שהאשה תראה.

באמת מוריד את החשק
בחזרה למעלה
מזיין כשזה מזדמן צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-02-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מזיין כשזה מזדמן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-06-/2018 בשעה 20:27
זה רק הסכום שקבעו לקנס לא? החוק לפי מה שהבנתי עדיין לא בתוקף
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-06-/2018 בשעה 12:08
https://glz.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A6/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A6%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A6%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D13-06-2018-1301
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
המדווח הוותיק ביותר בפורום

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
מיקום/איזור: Worldwilde
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2018 בשעה 17:58
גם ככה קורעים אותנו במחיר , אז עוד 1500 ??? זה הגב ששבר את קש הגמל ... 

אני לא מצליח להבין איך יאכפו את החוק הזה ... אני בכלל מחכה לחבר טוב שלי שצריך להביא אתו שש בש וחומוס ...
הציבור מטומטם
ולכן הציבור ישלם...אני זנאי גאה !
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz