סברינה מTS DATING

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
סרז' צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2014
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סרז' ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סברינה מTS DATING
    פורסם: 22/-02-/2018 בשעה 16:47
כבר זמן רב אני מחפש אחר גברת מצוידת בצורה מאתגרת, אקטיבית , יפה ושירותית. בעבר ביקרתי אצל רומי, איילין/מנדי , דומיניק,
אמבר/נעומי (תיירת שחורה שהייתה מסתובבת פה). אמבר הייתי טובה מאוד אבל לא מאוד מאתגרת, דומיניק שירותית ונעימה אבל דירה ודרגת ניקיון ברמה הכי נמוכה שאפשר לתאר, ברמה של הוציאה את הזין מחור תחת של אחד, לפה של אחר, רומי שהייתה פצצה ומאתגרת ביותר ומנדי/ איילין שהייתה עם כלי די טוב אבל נתנה לי אחלה שירות ועד לאותו רגע הייתה הכי טובה מבחינתי.

חשבתי לנסות את ליאור, סיוון , אוריאן או אמסטפית אבל אז הגיעה הגברת SABRINA HOT מהאתר TS DATING.

קבעתי איתה פגישה 20 דקות מראש, הגעתי למלון בו אירחה והייתי מופתע, חדר מלון מאור חלקית, מוזיקה נעימה ועומדת מולי פצצה מטורפת, גוף נשי נהדר עם אגן רחב וחטוב , על חטוני חוטיני יפים ונעלי עקב כאשר הדבר שפוגע בשלמות הוא רק הציצי שמורגש שהתאמצו מאוד להכניס שם סיליקון אך הוא רך ונעים למגע. הגברת מנומסת וחמימה ומאוד חייכנית, דוברת אנגלית שוטפת לוקחת כסף ומתחילה למזמז... מלקקת ומלטפת ומורידה תחתון וחופשת טיל יפה מאוד מהגדולים שראיתי ולדעתי רק במעט קטן משל רומי, מפה לשם היא הייתה אקטיבית למרות שהיא מעדיף להיות פסיבית, החדירה בעדינות אך מרגע שהתרגלתי החלה לנעוץ חזק ועמוק עד כדי שרחבה עלי וכאשר קרסתי המשיכה כאשר אני על הבטן. הוציאה ניקתה דחפה לי לפה ולאחר מכן חזרה למיסיונרית, תוך כדי שהיא ממקמת את עצמה החלה מוצצת תוך כדי שהיא נועצת.... מה אגיד לכם, רעדתי מהנאה , אמרתי לי שאני גומר והיא לא שחררה את השפתיים וינקה , לא שמתי לב עם בלעה אבל לאחר כמה שניות רכנה מעליי וגמרה על הפנים. נשארנו שוכבים על המיטה מקשקשים קצת ומלטפים אחד את השנייה. 
החוויה נמשכה בערך שעה ורבע ועלתה במקור 500 וגמירה בתוספת 200? נשמע יקר? שווה כל שקל! פשוט סצנת פורנו מהלכת. אני נוט94 שלא להתווכח כדי לא לפגו באפשרות של לתת שירות טוב ומי שאומר שזה חלק מהנוהל צודק אך זה גם משפיע על חלק מהנותנות שירות לרעה.
עדיף אחת כזאת בחודשיים שלושה מאשר אחת אנטי חברתית פעם בחודש...

ממליץ בחום, הגברת באה לעבוד ואוהבת את העבודה שלה... מומלצת מאוד גם לאקטיבים שיתענגו על התחת שלה...
בחזרה למעלה
jango80 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 09/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jango80 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-02-/2018 בשעה 07:02
תודה על הדיווח ! היא נראית כוסית על .& איפה מקבלת בירושלים ?
בחזרה למעלה
giftbar צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט giftbar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-02-/2018 בשעה 14:57
סברינה אמרה לך במקרה עד מתי היא בארץ?
בחזרה למעלה
doriang צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-12-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט doriang ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-02-/2018 בשעה 21:26
נראה לי עברה לתל אביב...
מישהו עוד היה?
בחזרה למעלה
jack.black צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jack.black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-02-/2018 בשעה 04:54
אכן נמצאת בתל אביב 
כשאין ציפור שיר גם תחת הוא זמיר
בחזרה למעלה
adizer צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adizer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-02-/2018 בשעה 13:42
מומלצת בחום!
GFE עד הסוף אק/פס והכי חשוב - ברזילאית אמיתית :)
בחזרה למעלה
doriang צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-12-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט doriang ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-02-/2018 בשעה 22:53
ביקרתי את סברינה בתל אביב
החוויה היתה מעולה!
GFE מושלם + היא יפה מאוד 

כנראה היא הבחירה הטובה כרגע ממה שיש להציע לנו בארץ, כולל תיירות.

נמצאת פה עד ראשון-שני כנראה
בחזרה למעלה
סחי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-04-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סחי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-03-/2018 בשעה 18:14

בחזרה למעלה
נבי1982 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נבי1982 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2018 בשעה 19:29
מישהו יודע אם עדיין אתנו?
לפי הפרוסם עדיין בתל אביב אך יומים לא מגיבה להודעות.
תודה מראש 
בחזרה למעלה
lior7788 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-01-/2018
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט lior7788 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2018 בשעה 07:24
היא עדיין בארץ?
זורם אוהב טרנסיות
בחזרה למעלה
snoop101 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-09-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט snoop101 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-03-/2018 בשעה 14:12
איך מגיעים אליה?
יש טלפון?
בחזרה למעלה
Eran2 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-03-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Eran2 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-04-/2018 בשעה 21:44
אני חבר חדש בפורום. מצאתי את ההתכצבות הזאת. ראיתי קוקס בשם זה באוצו אתר. אבל דיווחתם בפברואר שהיא עזבה... האם מינשאני רואה עכשיו באתר זו אותה אחת שאתם דיווחתם עליה בהתלהבות?
בחזרה למעלה
epic צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט epic ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-05-/2018 בשעה 07:30
נשמע טוב חברים
איזה כייף לכם
משהו יודע אם היא בארץ?
בחזרה למעלה
Undercover צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-01-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Undercover ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-05-/2018 בשעה 11:40
עריכה:
התכוונתי סאברין אחת הטובות בארץ, מישהי אחרת. טעות שלי.
בחזרה למעלה
לשונאי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-05-/2013
מיקום/איזור: חדרה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לשונאי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-05-/2018 בשעה 11:46
SABRINA HOT + TS DATING  
חיפוש בגוגל בפורמט הזה יעלה תמונות שלה (השאלה אם שלה. אם כן יש לה כלי עצבני ...)
בחזרה למעלה
Undercover צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-01-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Undercover ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-05-/2018 בשעה 17:55
עריכה2:
התכוונתי סאברין אחת הטובות בארץ, מישהי אחרת. טעות שלי.
בחזרה למעלה
YORID צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-02-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט YORID ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2018 בשעה 19:23
אז בספק אם היא תחזור אחרי שקיבלה איומים מטראנסיות ישראליות
בשיחה איתה אמרה שלמרות שהחברה כן בארץ סבבה ודי מפרגנים היא עדיין לא רואה את עצמה חוזרת
בחול היא מרוויחה יותר משמעוית ואין לה דאגות
נקווה שבסוף תחזור
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz